Drobné stěhování

Typickým příkladem drobného stěhování může být např. převoz a následné stěhování právě zakoupeného nábytku, vybavení, či jiného zařízení z obchodního centra na Vámi určené místo.

Důležitá je přeprava, tedy dovoz zmíněného. Jde-li o dopravu jednoho, relativně lehkého kusu, postačí Vám pouze využít naši autodopravu, bez stěhování. Co ale budete dělat, když je materiálu ke stěhování moc, nebo váží více, než je jedinec schopen zvládnout odstěhovat a navíc neznáte nikoho, kdo by Vám stěhovat pomohl? Tento problém vyřešíme.

Naše firma A+A RENAX Vám ráda naloží i drobnost v obchodě a v cílové stanici vyloží, popřípadě provede i stěhování na přesné místo určení. Jedná se i o stěhování do pater. Za stěhování do patra neúčtujeme žádné příplatky. Zvládáme i náročné a nestandardní situace, kupříkladu stěhování oknem. stěhování bez použití výtahu, stěhování přes balkon, stěhování těžkých věcí o hmotnosti nad 100 kg a podobně. Takové stěhování provádíme pro občany, pro firmy a živnostníky i pro úřady a instituce.

Samozřejmě se nemusí vždy jednat o stěhování s autodopravou. Pokud potřebujete stěhovat jen něco z bytu do sklepa, nebo vystěhovat a nastěhovat kotel ve Vašem domě, stěhovat z patra do patra, uložit něco těžkého do garáže – zavolejte nám. Prostě kompletní stěhovací servis jak při velkém stěhování, tak při malém stěhování jedné drobnosti.