Nakládka i vykládka kamionů, kontejnerů a vagonů

Další službou, kterou nabízíme svým zákazníkům je ruční nakládka i vykládka kamionů, kontejnerů a vagonů. Tuto službu můžete potřebovat třeba tehdy, když Vám nákladní auto, nebo kamion přiveze zboží a nemůžete jej, pro nevhodný terén jednoduše složit.

Také, když potřebujete zboží vynosit do patra, na střechu, do sklepa, či do míst pro mechanizaci nedostupných.

Služby nakládky a vykládky často využívají firmy při překládce zboží a materiálu z vagonu na auto a naopak. Můžeme Vám zajistit stálou vagónovou službu. Lze tuto službu využít i při stěhování kontejnerem do zámoří. Naši zákazníci si nás na tuto práci najímají i při běžném stěhování, pokud použijí k přepravě stěhovaných věcí vlastní auto, nebo když se stěhuje v objektu bez využití stěhovacího auta.

Vaše stěhované vybavení kvalitně zabalíme, sestěhujeme a pečlivě uložíme do kontejneru, nebo na korbu auta, které ke stěhování hodláte použít. Protože jsme stěhovací firma, máme pro tuto činnost dostatečný počet zkušených a věci znalých pracovníků – stěhováků. Poskytneme Vám úplný servis. Poradíme Vám, dodáme obalový materiál, krabice i přepravky. Provedeme vystěhování s pečlivým zabalením a uložením i nakládkou na Vaše nákladní auto, nebo naopak vyložení, nastěhování, vybalení.

Pro usnadnění výše zmíněných prací vlastníme potřebnou ruční techniku a mechanizaci. Jako třeba ruční vysokozdvih, paletovací vozíky, rudlíky a podobně. Naši pracovníci jsou školení v manipulaci s materiálem i těžkými břemeny a ochotně Vám ve všem poradí a se vším pomohou.

Stěhujeme již od roku 1993. Mezi naše spokojené klienty patří: