Úklid zahrad a pozemků

Kromě samotného vyklízení nemovitostí nabízíme i úklid zahrady, či pozemku. Provádíme především úklid a údržbu zanedbaných pozemků a zahrad s případnou likvidací i odvozem věcí, které se na těchto pozemcích nacházejí.

Odstranění nechtěné stavby
Máte na zahradě, či pozemku nějakou nechtěnou stavbu? Pak právě pro Vás je určena možnost vystěhování této stavby, včetně případné likvidace odpadu. Jedná se třeba o starou kůlnu, či dřevník. Již je dále nechcete? Pak Vám rádi pomůžeme i se zbouráním takovéto stavby a s následným odvozem i likvidací odpadu, který při bourání vznikne.

Odstranění náletových dřevin, keřů a stromů
Dělají Vám starosti náletové dřeviny, keře, či staré a nemocné stromy? I s tímto problémem Vám velmi rádi pomůžeme. Dřeviny z pozemku vyřežeme a zlikvidujeme. Pokud chcete mít jistotu, že ponechané kořeny, či pařízky znovu neobrazí, můžeme zrealizovat vytrhání kořenů a pařezů.

V případě, že se rozhodnete strom na pozemku ponechat, rádi Vám pomůžeme s omlazovacím řezem. Samozřejmostí je, že dřevo získané kácením, či dalšími pracemi Vám můžeme nařezat na topení nebo odvézt k likvidaci.

Stěhujeme již od roku 1993. Mezi naše spokojené klienty patří: