VYKLÍZENÍ PROSTOR a pozemků
S LIKVIDACÍ ODPADU

SOUČÁSTÍ VAŠEHO STĚHOVÁNÍ MŮŽE BÝT
VYKLÍZENÍ A LIKVIDACE STARÉHO,
NEBO NEPOTŘEBNÉHO ZAŘÍZENÍ,
POPŘÍPADĚ JEN JEHO ČÁSTI.

Vyklízení bytů, pozemků i ostatních nemovitostí s následnou likvidací odpadu
je součástí našich služeb.

Jak vyklízíme prostory?

Naše služby můžete využít nejen při likvidaci nechtěných věcí při stěhování, ale i při vyklízení a likvidaci nechtěné pozůstalosti, nebo jen části starého vybavení před koupí nového. Vyklízení provádíte kdykoliv, kdy Vám doma něco přebývá a již to nejde prodat – musí se to vyhodit, zlikvidovat.

JAKÉ PROSTORY VYKLÍZÍME?

Služba vyklízení se hodí nejen k úklidu bytu, ale i jiných zařízení a prostor. Jedná se například o vyklízení a úklid garáže, sklepa, půdy, chaty, nebo pozemku. Vyklízíme vše.

ODVOZ A LIKVIDACE ODPADU

Vyklízíme a likvidujeme veškerý odpad, který se běžně může nalézat ve výše zmíněných objektech. Vzniklý odpad roztřídíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme prostřednictvím našich smluvních partnerů, kteří se likvidací odpadu zabývají na profesionální úrovni. Váš odpad lze také uložit na sběrný dvůr. Sběrné dvory provozují úřady městských částí. Tato uložiště odpadu jsou určena pouze a výhradně pro občany. Z tohoto důvodu je dobré se nejprve na sběrném dvoře dohodnout, zjistit podmínky uložení odpadu a upozornit obsluhu na větší množství odpadu, který doveze stěhovací firma nákladním autem.

Pokud myslíte, že vyklízené věci by ještě mohl někdo použít, domluvte se s bazarem. Odvezeme vyklízené věci do prodejny s použitým zbožím a ne na skládku.

JAK VYKLÍZENÍ PROBÍHÁ?

Jakmile nám zavoláte, naši pracovníci obsluhující dispečink Vám rádi poradí a pomohou zvolit nejlepší a nejlevnější řešení Vašeho problému.
Ve smluvený den a čas přistavíme na dohodnuté místo nákladní auto, které přiveze i pracovníky, popřípadě balící materiál (přepravky, pytle atd.). Naši pracovníci začnou vyklízet, tedy vystěhují vše na naše auto a odvezou na skládku. Nemusíte nic připravovat. Stačí říci: „vše vyhodit“, předat nám klíče od vyklízených prostor a naše stěhovací firma se o vše postará. Naši pracovníci, díky svým dlouholetým a bohatým zkušenostem dobře vědí, jak který odpad připravit k likvidaci a kde jej nejlépe, nejlevněji a ekologicky zlikvidovat.

DEMONTÁŽ PŘI VYKLÍZENÍ.

Při kompletním vyklízení, může dojít k potřebě demontovat nábytek, regály i jiná zařízení. Je třeba odmontovat lustry a svítidla, popřípadě odpojit pračku, sporák, nebo jiný spotřebič. Na tyto práce nemusíte zvlášť objednávat odbornou firmu. Tyto drobné, odborné práce běžně při vyklízení provádíme našimi školenými montéry.

cenA vašeho vyklízení

potřebujete-li kalkulaci okamžitě, zavolejte nám: +420 602 755 628, +420 543 245 140.
případně vyplňte poptávkový formulář. Ozveme se vám obratem.

poptávkový formulář

Tento formulář neslouží pro závaznou objednávku.

Pokud máte slevový kód, prosím, vepište jej zde. Pokud slevový kód nemáte, nechte pole Slevový kód prázdné.

Stěhujeme po celé ČR a EU.
Další užitečné informace a rady ohledně stěhování naleznete zde, případně nás neváhejte kontaktovat.

Stěhujeme již od roku 1993. Mezi naše spokojené klienty patří: