top of page

VYKLÍZENÍ BYTŮ, DOMŮ

A DALŠÍCH NEMOVITOSTÍ

Vyklízení nemovitostí.

Vyklízení bytů, domů, rekreačních objektů, půd, sklepů, garáží atd.

Vyklízení firem, úřadů, kanceláří, skladů i dílen.

JAK VYKLÍZÍME PROSTORY?

Službu vyklízení oceníte nejen při úklidu bytu, ale i během úprav jiných prostor jako je garáž, sklep, půda, nebo chata. Vyklízíme vše. Jsme vám k dispozici nejen při stěhování, ale i při vyklízení a likvidaci nechtěné pozůstalosti, nebo jen části starého vybavení před koupí nového.

1. JAK PROSTORY VYKLÍZÍME?


Služba vyklízení se hodí nejen k úklidu bytu, ale i jiných zařízení a prostor. Jedná se například o vyklízení a úklid garáže, sklepa, půdy, nebo chaty. Výjimkou není vyklízení firem, úřadů, kanceláří, skladů i dílen.

Vyklízíme vše.

2. ODVOZ A LIKVIDACE ODPADU


Vyklízíme a likvidujeme veškerý odpad, který se běžně může nalézat ve výše zmíněných objektech. Vzniklý odpad roztřídíme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme prostřednictvím našich smluvních profesionálních partnerů. 


Odpad lze také uložit na sběrný dvůr provozovaný úřadem městské části či obce. Tato úložiště odpadu jsou určena pouze a výhradně pro občany. Z tohoto důvodu je dobré se nejprve na sběrném dvoře dohodnout, zjistit podmínky uložení odpadu a upozornit obsluhu na větší množství odpadu, který doveze stěhovací firma nákladním autem.


Pokud myslíte, že vyklízené věci by ještě mohl někdo použít, domluvte se s bazarem. Odvezeme vyklízené věci do prodejny s použitým zbožím, a ne na skládku.

3. JAK VYKLÍZENÍ PROBÍHÁ?

Již při úvodní telefonické konzultaci vám pomůžeme zvolit nejlepší a nejlevnější řešení vašeho problému.


Ve smluvený den a čas přistavíme na dohodnuté místo nákladní auto a případně dodáme i balící materiál (přepravky, pytle atd.). Naši pracovníci vše vystěhují a odvezou na skládku nebo jiné určené místo. Nemusíte nic připravovat. Stačí říci: „vše vyhodit“, předat nám klíče od vyklízených prostor a naše stěhovací firma se o vše postará. Naši pracovníci, díky svým dlouholetým a bohatým zkušenostem dobře vědí, jak který odpad připravit k likvidaci a kde jej nejlépe, nejlevněji a ekologicky zlikvidovat.

4. DEMONTÁŽ PŘI VYKLÍZENÍ


Pokud kompletní vyklízení vyžaduje demontáž nábytku, regálů, lustrů a svítidel, popřípadě odpojení pračky, sporáku nebo jiného spotřebiče, nemusíte na tyto práce zvlášť objednávat odbornou firmu. Tyto drobné, odborné práce běžně při vyklízení provádíme našimi školenými montéry.

poptávka DOÁCNOSTI

CENA VAŠEHO VYKLÍZENÍ

Pro zpracování kalkulace prosím vyplňte poptávkový formulář. Ozveme se obratem.
Potřebujete-li kalkulaci okamžitě, zavolejte nám na tel. +420 602 755 628, +420 543 254 140.

CO JE PŘEDMĚTEM VYKLÍZENÍ?

Vyberte prosím jednu z možností / kombinaci možností

TĚŽKÁ BŘEMENA

Vyplňujte pouze v případě vyklízeníí předmětů nad 100 kg

ODVOZ K LIKVIDACI

TERMÍN VYKLÍZENÍ

NAKLÁDKA

Vyberte, prosím, zda chcete vyklízení poptat / závazně objednat.
Nahrát fotografii
Nahrát fotografii
Nahrát fotografii
bottom of page